Sadarbība

Sākot publicēt sērijas sapratām, ka mums ir iespēja pastāstīt saviem klausītājiem daudz vērtīga. Mēs zinām, ka neesam vienīgie, un labprāt sadarbotos ar citiem.

Kā tas notiks?

Lūdzu uzraksi mums e-pastu uz podcas@ctrls.lv un pastāsti par savu lielisko ideju. Mēs sazināsimies un vienosimies par sadarbības detaļām.

Lai atvieglotu pirmo soli radījām nelielus aprakstus par 3 veidiem, kuros vēlamies sadarboties.

Reklāmas

Tev ir produkts vai pakalpojums, par kuru vēlies pastāstīt mūsu klausītājiem. Lieliski. Mēs ticam, ka tas ir izcils, tāpēc piedāvājam iespēju to reklamēt podcast sērijas sākumā vai vidū. Uzraksti, mums! Mēs piedāvāsim veidu, kā mēs to varam iekļaut sērijā.

Noteikti vēlēsies, lai šo saturu dzird pēc iespējas vairāk cilvēki, tāpēc vienosimies , kā šo saturu reklamēt.

Atbalsts sērijai

Šis atbalsts noderēs, ja Tev patīk mūsu epizodes un vēlies, lai tās dzird pēc iespējas vairāk cilvēki. Mēs iekāļausim atsauces uz Tevi epizodē un tās pavadošajos materiālos. Tas noteikti izklausīsies un izskatīsies labi, par ko ļausim pārliecināties, pirms publicēšanas!

Lai piedāvātu šo iespēju, mums būs nepieciešams iepazīties, ar Tavu piedāvājumu un var sekot pāris jautājumi, no mūsu puses.

Izvēloties šo atbalsta veidu – piedāvāsim iespēju reklamēt sēriju un tās interesantākos fragmentus. Formāts ir pateicīgs sociālajiem tīkliem, tāpēc atsauces ieraudzīs ne tikai patstāvīgie klausītāji, bet arī jaunumu ritinātāji.

Sadarbība satura radīšanā

Tev ir ideja, kuru vēlies pārvērst par lielisku saturu.  Mēs varam palīdzēt, ja ir nepieciešama skaņas ierakstīšana un apstrāde, tēmas izpēte un satura sagatavošana vai papildspēki sērijas vadīšanā.

Tas aizņems nedaudz laiku, kurā apmainīsimies ar domām, un viedokļiem. Pie sērijas darbs parasti notiek apmēram mēnesi aktīvi komunicējot.

Sadarbojoties satura radīšanā, mēs to noteikti turpinātu arī epizodes izplatīšanā, izmantojot visus pieejamos kanālus. Satura iespējas ir ļoti plašas no citātiem, līdz nelieliem video fragmentiem.

Tas varētu izskatīties apmēram šādi.

Neatradi, ko meklēji?

Sadarboties un darīt lietas kopā ir forši. Tāpēc uzraksti mums uz podcas@ctrls.lv pat, ja šie 3 vedi nešķita uzrunājoši. Iespējams, tieši Tavs piedāvājums kļūs par nākošo.

 

%d bloggers like this: