Vai esi domājis, kas ir mirkļi dzīvē, kuros sāki pelnīt vairāk? Varbūt šobrīd pelni mazāk kā vēlētos, un domā par veidiem, kā nopelnīt vairāk? Šajā epizodē es Kaspars Salenieks ar Mārtiņu Šmitu, Dāvi Freibergu un Frici Pirtnieku nolēmām paskatīties uz mūsu ceļu.

Epizodē dzirdēsi par mūsu pieredzi ar formālo un neformālo izglītību, kā arī apskatījām, cik ir iespējams nopelnīt jebkuram šobrīd.

Ja Tev ir citi veidi, kā esi palielinājis savus ienākumus – droši raksti to komentāros.

 

Pievienojies sarunai

2 komentāri

  1. Ir veidi kā pelnīt pasīvi, piemēram, atļaut uz sava auto izvietot uzņēmumu reklāmas. Es esmu piepelnījusies pamatskolēniem privātstundās mācot latviešu, angļu valodas un citus priekšmetus. Esmu arī tulkojusi tekstus un tulkojusi sarunas krievu valodā (kas mūsdienu jauniešiem ir vāja prasme). Vēl esmu strādājusi par komendanti-apkopēju kojās, kurās pati dzīvoju – tā tiku pie bezmaksas dzīvesvietas un vēl algas. Vēl esmu izīrējusi airbnb vienu istabu savā dzīvoklī. Variantu ir daudz arī bez kvalifikācijas celšanas, tomēr papildus izglītība un dalība projektos, kursos, protams, paver plašākas iespējas. Pati arī esmu skolēnu pašpārvaldes “produkts – tā ielika bāzi visam pārējam.

    Patīk

    1. Lieliski! Auto aplīmēšana man vienmēr likusies interesants veids, kā ietaupīt nedaudz ar auto 🙂 Esmu dzirdējis, ka mūsdienās sāk rasties platformas, kuras šo reklāmas veidu padara pieejamāku. Ja kādam ir zināms kāds pārstāvis, labprāt dzirdētu!

      Patīk

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: