Šodien runāsim par budžetu. Kāpēc mums ir nepieciešams budžets, ko mēs ar to varam izdarīt? Vai budžets var palīdzēt tikt vaļā no sliktiem ieradumiem? Kā mums gāja ar saviem pirmajiem budžetiem? Kādas kļūdas esam pieļāvuši un kā no tām izvairīties nākotnē? Kam der īstermiņa un kam ilgtermiņa budžeti? Kādus rīkus mēs izmantojam?

Par visu klausies epizodē un savas domas par budžetu noteikti atstāj komentāros. Mēs arī ļoti labprāt dzirdēsim, ja uzskati citādi, vai vēlies padalīties ar kādu citu atziņu.

Ja Tev patika šī sērija, vai arī zini kādu, kuram būtu vērtīgi uzzināt vairāk par budžetu – dalies ar šo epizodi.

Atsauces uz minētajiem rīkiem:

 

Pievienojies sarunai

5 komentāri

  1. Android Aplikācija “Wallet” piedāvā tīri ērtu variantu budžeta trekošanai. Maksas versijā ir arī strādājoša saikne/imports ar “Swedbank” (katru dienu random laikā gan jāievada Smart-ID, kas ir biedējoši).
    Gana ērti, ir API, ir datu importi un konfigurācijas iespējas. Bezmaksas versija strādā ar ierobežojumiem, bet bez reklāmām.

    Patīk

  2. Sāku “nopietni” budžetēt no 2017. g. pašām beigām, sākumā tolaik visu mēneša budžetu un izdevumus pierakstīju uz A4 lapas no abām pusēm, tikai no 2019. g. sākuma pārcēlu to pašu sistēmu uz exceli, kur tas man ar atsevišķiem uzlabojumiem un papildinājumiem turpina strādāt līdz šai dienai. Sākumā prioritāte bija atdot parādus, kuros biju iekūlies, tagad jau esmu ne tikai iekrājis avārijas gadījumiem (kas man jau ir noderējis), bet arī varējis sākt kādu daļu investēt. Man excelī veidot budžetu noteikti liekas labāk, nekā aplikācijās jo excelī tabulā konkrēti varu pierakstīt, cik daudz konkrētajai pozīcijai konkrētajā dienā esmu tērējis un kādam nolūkam (tas palīdz minētajai tēriņu mērķa izsekošanai). Ja ir interese, varu kādam pārsūtīt savas exceļa tabulas failu kā paraugu.

    Patīk

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: